Workshop

Ritzy Fine Living birçok farklı alanlarda Workshop'lar ve Offside çalışmalar için gerekli altyapı ve ortam koşullarını hazırlayarak, katılımcılarına mükemmel çalışma ortamları sunar.

Birçok farklı çalışmalarımızdan bazıları:

  • Offside - Tüm Kurumsal Müşterilerimize kurumsal ortamlarından uzakta, sakin ve motivasyon yüklü bir çalışma ortamı sunarız. Misafirlerimiz mutfağımızdaki eşsiz seçenekler eşliğinde  ve ortamın getirdiği rahatlık ve huzur ile çalışmalarını yapma imkanı bulurlar.
  • Catering Lessons - Popüler workshop çalışmalarının başında gelen catering dersleri, eğlenceli bir o kadar da öğretici geçer. Farklı lettzetlerin ve farklı tatların bir araya geldiği bu çalışmalarmız hem verimlilik hem de yaratıcılık açısından kısıtlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilmektedir. 
  • Event Things - Ritzy Fine Living olarak çok keyif alarak organize ettiğiğimiz bu etkinlikler - doğum günleri, özel buluşmalar, kutlamalar v.b.- tüm katılımcılarımızn özel istek ve arzularına göre düzenlenir ve sadece Ritzy'nin özel mekanından değil, istek üzerine sizin arzu ettiğiniz yerde de hazırlanabilir ve catering hizmeti verilebilir. Hedefimiz her zaman size unutlmaz ve keyifli anlar sunabilmektir.